Yurt Dışından Gelen Hasta Öyküleri

"%90 KISMİ FELÇLİ KOLUMU BOYUN FITIĞI AMELİYATIYLA İYİLEŞTİREN ORHAN ŞEN'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER"

Boyun, omuz ve kol ağrısı, kuvvet kaybı ve uyuşukluk şikayetleriyle Kıbrıs'tan Adana'ya Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'in muayenehanesine gelip sağlığına kavuşan Ümit Bey anlatıyor : "İsmim Ümit Ilgan, 40 yaşındayım. Kıbrıs'tan geliyorum. Kıbrıs'ta yapılan yanlış tedaviler sonucu sağ kolum %90 kısmi felç olmuştu. Araştırmalarımıza göre ve bir arkadaşımızın da yardımı ile Prof. Dr. Orhan Şen hocamızla tanışmış olduk. Kıbrıs'tan Adana'ya gelip Boyun Fıtığı ameliyatımızı olduk. Çok şükür herşeyi atlattık. Kolum eski gücüne döndü. Herşeyi yoluna koyan Orhan Şen hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Kendisine minnet borçluyuz. Sağolun hocam."

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

FRANSA'DA GİTMEDİĞİ DOKTOR KALMADI, ÇAREYİ TÜRKİYE'DE; PROF.DR.ORHAN ŞEN'DE BULDU

Fransa'da yaşayan 73 yaşındaki Ayşe Eskikaya, boynunda yaşadığı sorunlar nedeniyle son 2 ayda yürüyemez duruma gelmişti. Ayakta durmakta güçlük çekiyor, dengesini sağlayamıyor ve ancak oğlunun yardımıyla adım atabiliyordu. Fransa'da birçok doktora muayene olmasına rağmen hiçbir doktor doğru tanıyı koyamamıştı. Sonrasında yaptığı araştırmaların ardından Ayşe Hanım, Türkiye'de; Adana'da görev yapan Prof. Dr. Orhan Şen'in ismine ulaştı ve acilen Adana'ya getirildi. Orhan Şen tarafından Boyun'da Kireçlenme ve Daralma tanısı koyulan hastamız başarılı bir ameliyatın ardından kısa sürede sağlığına kavuşmasının mutluluğunu yaşıyordu. Ameliyat öncesinde adım atmaya cesaret edemeyen hastamız şimdi kendi başına yürüyebiliyor ve işlerini halledebiliyor. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

"AVUSTRALYA'DA GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI, ÇAREYİ PROF.DR.ORHAN ŞEN'DE BULDUM"

Avustralya'dan Adana'ya, Prof.Dr. Orhan Şen'e muayene olmak için gelen hastamız anlatıyor : " Ben Gülşen Delibalta, 63 yaşındayım. 30 yıldan beri bel ağrıları çekiyordum. Ufak ufak başlayan ağrılarım, son dönemde beni 2 ay boyunca gece gündüz uyutmayacak duruma gelmişti. Avustralya'da gitmediğim doktor kalmadı. Bana sürekli ağrı kesici verip eve gönderiyorlardı. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı. İki büklüm yürüyordum. Günlük ihtiyaçlarımı gidermek için koluma giren 2 kişinin yardımıyla hareket ediyordum. Bir gün, yaklaşık 9 ay önce Orhan Şen tarafından ameliyat edilen ve sağlığına kavuşan görümcem Melahat Hanım beni aradı ve "Neden gelip burada tedavi olmuyorsun?" diyerek Orhan Şen'den bahsetti. Eşim ve çocuklarımla birlikte durumu değerlendirdik ve Adana'ya gelme kararı verdik. Buraya hostesler eşliğinde gelebildim çünkü yürüyemiyordum. Gelir gelmez, hemen 2.gün Orhan Hoca'ya geldim. Zerafeti, konuşması ve beyefendi duruşuyla, bunun yanında daha ben söylemeden ağrılarımı bana tarif etmesi ve rahatsızlığımı tüm detaylarıyla bana izah etmesiyle Orhan Şen beni öyle etkiledi ve büyüledi ki tüm ağrılarımı ve rahatsızlığımı kendisine teslim ettim. İnanın ameliyatımın 3. gününde tüm ağrılarım geçmişti. Şu an 1 aylık ameliyatlıyım ama çok rahatım, çok memnunum. Dilerim ki Allah yolunu açık etsin, Allah razı olsun. Çocuklarım ve eşim sevinç içinde benim geri dönmemi bekliyorlar. Teşekkür ederim hocam, sizi çok seviyorum ve Avustralya'ya bekliyorum. Değerli hastalar, Ben Avustralya'dan gelip sağlığıma kavuştum ve lütfen sizin benzer rahatsızlıklarınız varsa yanıbaşınızdaki Orhan Şen'e gelerek muayene olun. Karşınızda haşmetiyle, azametiyle ve saygısıyla duran Orhan Hoca'yı görmeden gitmeyin. İnanın ağrılarınıza çare olacak, buna eminim."

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

"DÜNYADA BÖYLE BİR HEKİMİN OLABİLECEĞİNE İNANMIYORDUM,TEŞEKKÜRLER ORHAN ŞEN.."

İsveç'te yaşayan 39 yaşındaki Cemal Sağmen'in, mutlu ve kariyerli bir yaşantısı vardı ancak bir süre önce şiddetli bel ve omuz ağrıları yaşamaya başladı. Ağrıları dayanılmaz bir hal almaya başladığında ise doktora gitmeye karar verdi. İsveç'te gittiği sağlık kuruluşlarında kendisine bir türlü doğru tanıyı koyamamışlardı ve hastamıza farklı ameliyatlar önermişlerdi. Orada bir güven alamayan hastamız, ailesinin tavsiyeleriyle İsveç'ten Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen ile görüşmek üzere Adana'ya geldi. Muayene sürecinde Prof. Dr. Orhan Şen, hastamızla birebir ilgilenmiş, cerrahi olmadığı tanısını koyduğu bu rahatsızlıklarla ilgili Cemal Bey'i doğru branşlara yönlendirmiş ve en doğru tedavi sürecini geçirmesi için hastamıza yardımcı olmuştu. Hastalığına, çeşitli branşlarla görüşülerek en doğru tanının konulmasının ve buna uygun yürütülen tedavi sürecinin verdiği güvenle hastamız bugünlerde çok mutlu. Bu mutluluğu da işte şu sözlerle ifade etmekte : "Dünyada böyle bir hekimin olabileceğine inanmıyordum. Türkiye'ye gelip Orhan Şen'e muayene olduktan sonra çok mutlu oldum. Güleryüzü, pozitif enerjisi, insanlığı ve bilgisiyle bana çok yardımcı oldu. Allah ondan razı olsun. Teşekkürler Orhan Şen.."

PROF. DR. ORHAN ŞEN'İN YAPTIĞI AMELİYATTAN 1 GÜN SONRA AYAĞA KALKTI !

Aslen Hataylı Mahmut Doğru.. Yurt dışında çalışıyordu.. Yıllardır bel ve bacak bölgesinde hissettiği şiddetli ağrıları vardı.. Birçok yerde tedavi görmesine ve çeşitli ilaçlar kullanmasına rağmen durumu daha da kötüye gitmekteydi.. Ve en sonunda.. Ayağa dahi kalkamaz hale gelmişti.. Türkiye'ye gelmeye karar verdi ve gelir gelmez soluğu Adana'da Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr.Orhan Şen'in yanında aldı. Tecrübeli Cerrah, MR görüntülerine baktığı anda Mahmut Bey'in ameliyat olması gerektiğini ve kendisini iyileştireceğini söyledi. Ameliyat yapıldı.. Ve hemen ertesi gün Mahmut Doğru ayağa kalkmayı başarmıştı.. Şimdi ise kendi deyimiyle "Canavar Gibi" bir hayat sürüyor.. Biz de bir kez daha kendisine sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz..

KIBRIS'TA DEFALARCA AMELİYAT OLAN 73 YAŞINDAKİ HASTA, ÇAREYİ ADANA'DA ORHAN ŞEN İLE BULDU

73 yaşındaki İsmet Bahriyeli Hanımefendi, bel bölgesindeki "Kanal Darlığı" rahatsızlığı sebebiyle KKTC'de defalarca ameliyat olmuş ve kendisine farklı yöntemler denenmesine rağmen bir türlü rahatsızlığına çözüm bulunamamıştı. Kendisinin de değimiyle hiç rahat değildi, rahat yürüyemiyordu. Sonrasında Adana'da Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan ŞEN'in bu alandaki başarılarını öğrendi ve soluğu Adana'da aldı. Prof. ŞEN, İsmet Hanım'a kendisini ilerleyen yaşına rağmen sorunsuzca ameliyat edeceğini ve sağlığına kavuşturacağını söyledi. Ve ameliyat başarıyla gerçekleşti.. Ameliyatın 1 ay sonrasında kontrolleri için yeniden Adana'ya gelen hastamızın artık rahatça yürüyebilmesinin ve eski sağlığına kavuşmasının mutluluğu gözlerinden okunuyordu.