Beyin Tümörü Hasta Öyküleri

"PROF. DR. ORHAN ŞEN'İN DİKKATİ VE KOYDUĞU DOĞRU TANI HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ"

Ben Erhan Aladağ, 31 yaşındayım. Yaklaşık bir buçuk ay önce çektirdiğim bir beyin filmiyle beynimde bir kitle olduğunu söyledi doktorlar. Önce Hatay'da bu rahatsızlığımla ilgili araştırma yaptık ve ardından Hacettepe Üniversitesi'ne başvurduk. En sonunda tavsiyeler üzerine Adana'da görev yapan Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'e ulaştık. Orhan Hoca, MR görüntüsüne baktığında rahatsızlığın Anevrizma, Damar Yumağı ya da bir kitle olabileceğini belirtip, durumu netleştirmek için ek bir çekim daha istedi ve beynimde bir kitle olduğunu tespit etti. Ameliyatıma karar verdik. Prof. Dr. Orhan Şen'in dikkati, tecrübesi ve koymuş olduğu doğru tanı sayesinde ameliyatım başarıyla tamamlandı. Bugün çektirdiğimiz kontrol filminde de hiçbir soruna rastlanmadı ve sonuçların gayet açık ve net olduğu yapılan tetkikler sonucunda belirlenmiş oldu. Orhan Şen'e çok teşekkür ediyorum ve benzer şikayetleri olan hastalara mutlaka tavsiye ediyorum.

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

 

BEYİN TÜMÖRÜ TEDAVİSİNDE GÜVEN DUYULAN TÜRK HEKİMİ : PROF. DR. ORHAN ŞEN

Adım Suzan Alhasoğlu. 1968 doğumluyum. Antakya'da yaşıyorum. Beynimde bir süre önce tümör tespit edilmişti. Birçok doktora gittim. Doktorlar bunun ciddi bir ameliyat olduğunu söylediler ve beni korkuttular. Ameliyat olma kararını bir türlü alamamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Adana'da görev yapan Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'e ulaştık. Orhan Hoca'nın bizleri güleryüzüyle ve samimiyetiyle karşılaması, gerekli tüm bilgileri ve ihtiyacımız olan güveni bize vermesiyle ameliyat olma kararını aldık. Ameliyatım çok şükür başarıyla geçti ve bu dertten kurtuldum. Önce Allah'ın izniyle ve sonrasında Prof. Dr. Orhan Şen'in sayesinde sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

BEYNİNDEKİ 2 TÜMÖRDEN DOLAYI MASADA KALACAĞINI SÖYLEDİLER, PROF.DR.ORHAN ŞEN İLE YAŞAMA TUTUNDU

"Hastamız Şaduman Boztaş, 30 yaşında. Beyin Sapı'nın sağında ve solunda 2 adet tümör mevcuttu. Bu tümörlerden özellikle sağdaki çok büyüktü. Samsun'dan İstanbul'a kadar birçok hastaneye gittik ve birçok doktora gösterdik ancak gittiğimiz doktorlar hastamızın masada kalma riski olduğunu söylediler. Biz de araştırmalarımız sonucunda Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr.Orhan Şen'i bulduk ve Adana'ya geldik. Biz daha rahatsızlığımızı anlatmadan kendisi bize bu hayati rahatsızlıkla ilgili detaylı bilgileri ve risklerin neler olduğunu detaylıca söylemişti. Buraya gelmeden önce büyük çekincelerimiz olsa da Orhan Şen'in bize sağlamış olduğu güvenle birlikte ameliyatımızı kendisine yaptırmak istedik ve sonuçta bu başarıyı elde ettik. Sağlığın ve insan sevgisinin ne demek olduğunu Orhan Hoca'mız bize göstermiş oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz."

 

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

ACİLEN PROF. DR ORHAN ŞEN'E GETİRİLEN BİR HASTAMIZ DAHA YAŞAMA TUTUNDU

Şanlıurfa'da yaşayan 35 yaşındaki Avni Çellik, aniden gelişen bilinç kaybı, kusma ve unutkanlık şikayetleriyle hastaneye götürülmüştü. Yapılan tetkik ve incelemeler neticesinde beyninde bir kitle tespit edilmişti. Avni Bey yalnızca Şanlıurfa'daki hastanelere değil; başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye'nin en iyi hastanelerine götürülmüştü. Doktorlar hayati riskleri anlatınca hastamızın gözü korktuğu için ameliyatını yaptırmak istememişlerdi. Ancak şiddetli baş ağrısı ve yakınlarını tanıyamama problemleriyle karşı karşıya kalan hasta ve yakınları internet üzerinden yaptıkları araştırmaların ardından "ACİL OLARAK" Adana'ya; Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'in Muayenehanesi'ne getirildi. Avni Bey, yaptığı araştırmalarda Orhan Şen'in yaptığı ameliyatların başarıyla tamamlanmasından ve hastaların kendisine duyduğu güvenden etkilenmişti ve ilk muayenede bu güveni hissedip ameliyat olmaya karar vermişti. Ameliyatı başarıyla tamamlandı. Bu kritik ameliyatla ACİL DURUMDAKİ bir hastamız daha hayata tutundu. Ameliyat sonrasında Dr. Orhan Şen’in ve diğer doktorların bahsettiği felçlik, görme kaybı gibi olumsuzlukların hiçbirini yaşamamış olmanın ve hastalığın izlerinden tamamen kurtulmanın verdiği mutluluk görülmeye değerdi.

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

MİGREN DEDİLER BEYİN TÜMÖRÜ ÇIKTI, PROF.DR. ORHAN ŞEN İLE HAYATA TUTUNDU

İskenderun'da yaşayan 29 yaşındaki Sümeyra TOKCAN, bir süre önce baş ve göz ağrısı şikayetleriyle hem Nöroloji hem de Göz Doktoru'na muayene olmuştu. Kendisine ilk önce Migren teşhisi konuldu ancak sonrasında 'Beyin Tümörü' gerçeğiyle karşı karşıya kalmıştı. Bu üzücü haberle birlikte apar topar güvenilir bir hekim arayışına giren hastamız, kendisi de hekim olan bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Adana'da Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan ŞEN'e ulaştı. Gerekli tetkik ve incelemeler sonucunda Sümeyra Hanım'ın acilen ameliyatına karar verildi. Tümör'ün bulunduğu bölge itibariyle riskli bir ameliyat olması, hastamızın endişesini oldukça artırmıştı ancak bu andan itibaren Sümeyra Hanım, azalan endişesini şu sözlerle dile getiriyordu : "Buraya gözümüz korkarak gelmiştik ancak Prof. Dr. Orhan Şen, kurduğu harika ekibiyle bizi bu riskli ameliyata çok güzel bir şekilde hazırladı.Tedavimizin her aşamasında yanımızdaydı ve tüm babacanlığıyla bizi rahatlattı." Ameliyatı başarıyla tamamlanan Sümeyra Hanım, şimdilerde hayatına kaldığı yerden,sağlıklı bir şekilde devam ediyor. 

PROF. DR. ORHAN ŞEN BEYNİNDE TÜMÖR OLAN BİR HASTAYA DAHA IŞIK OLDU

52 Yaşındaki Cahide Canbolat'ın, 1 ay önce Beyin MR sonuçlarında 2 adet tümör tespit edilmişti.
Durum kritikti.
Paniğe kapılan aile, doktor doktor gezmeye başlamıştı ve oldukça karamsar bir durumdaydılar. 
Yoğun tavsiyeler üzerine bu alanda Adana'da harikalar yaratan Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'e muayene olmaya karar verdiler ve bu karar, onlar için bir dönüm noktası oldu.
Tecrübeli Cerrah, herşeyden önce ailenin kafasındaki karamsar tabloyu ortadan kaldırmış ve Cahide Hanım'a kendisini iyileştireceğini söylerek büyük bir moral vermişti.
Herşey Orhan Şen'in söylediği gibi oldu.
Başarılı bir operasyonla yeniden hayata dönen Cahide Hanım şimdilerde çok mutlu ve sağlıklı.