İleri Yaş Hasta Öyküleri

81 YAŞINDAKİ İSMAİL AMCA, PROF. DR. ORHAN ŞEN'İN YAPTIĞI KRİTİK AMELİYATLA YAŞAMA TUTUNDU

"Babam; 81 yaşındaki İsmail Şahin'in, Servikal Spinal Stenoz (Boyun'da Darlık) rahatsızlığı vardı. Babamı iyileştirebilmek için 5-6 yıldır, başta Adana ve Mersin olmak üzere çevre illerde birçok hastaneye gittik ve doktor araştırması yaptık. Doktorların hemen hemen hepsi ameliyatın çok riskli olduğunu söylediler. Babamın daha önce Boyun Fıtığı'ndan ameliyat olması, yaş faktörüyle birlikte artan riskler ve doktorların ameliyatı yapmamaya yanaşmamaları bizi oldukça korkuttu. Sonrasında Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'in muayenehanesine geldik. Ameliyatın risklerini bize anlatan ve bunun üstesinden gelmek için elinden geleni yapacağını belirten Orhan Şen, hepimize büyük bir güven verdi. Biz de ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyattan önce babam felç durumdaydı; yürüyemiyordu, ellerini kullanmıyordu ve kendi işlerini halledemiyordu. Yemeğini yemesine biz yardım ediyorduk. Buraya tekerlekli sandalyeyle gelebilmiştik. Ameliyatın ardından ise babam yürümeye, ellerini kullanmaya başladı ve kendi yemeğini yiyebiliyor, kendi işlerini kendisi halledebiliyor. Prof. Dr. Orhan Şen'e çok teşekkür ediyoruz."

Diğer tüm hastalarımızın videolarına ve hasta öykülerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Videolar : http://www.orhansen.com/hasta-videolari

Hasta Öyküleri : http://www.orhansen.com/hasta-oykuleri

İLERİ YAŞTA OLMAK AMELİYAT OLMAYA ENGEL Mİ? ORHAN ŞEN "YAŞ YETMİŞ, İŞ BİTMEMİŞ" DEMEYE DEVAM EDİYOR

74 yaşındaki Öznur Altan, bir süre önce omurgada daralma şikayetiyle doktor doktor dolaşmak zorunda kalmıştı ancak doktorların hiçbiri kendisini yaşından dolayı ameliyat etmek istememişlerdi. Doktor olan çocuklarından birinin de tavsiyesiyle Adana'da Prof. Dr. Orhan Şen'e muayene olmaya karar verdiler. Prof. Dr. Orhan Şen'in muayenehanesine geldikleri ilk günden itibaren tecrübeli profesörün kendilerine verdiği güvenle birlikte ameliyat olmaya karar vermişlerdi. Orhan Şen, hastamıza : "Biz bunun üstesinden kesinlikle geleceğiz ve Öznur Teyze, rahat edeceksiniz." demişti. Ameliyat başarıyla tamamlandı ve herşey başarılı cerrahın dediği gibi gerçekleşti. Henüz ameliyatın ardından 1 ay geçmiş olmasına rağmen Öznur Teyze şu anda çok rahat, sağlıklı ve mutlu şekilde hayatını sürdürüyor. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi kendilerine gönderiyoruz.

76 YAŞINDA AMELİYAT OLAMAZSINIZ DEDİLER! ORHAN ŞEN BAŞARDI!

Süleyman Ulular.. 76 yaşında.. Daha önce felçlik geçiren, bel ve ayak ağrıları sebebiyle yürüyemeyen ve umutlarını yitirmek üzereyken Adana'da Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı PROF.DR.ORHAN ŞEN tarafından "YAPILAMAZ" denilen ameliyatı yapılan ve sağlığına kavuşan bir hasta o.. Artık yürüyebiliyor ve ağrısız bir hayat sürüyor.