YORUMLAR

 • Aykut Eşin22/03/2016

  Araştırmam sonucu Orhan beye gittim iyi bir doktor olduğunu okudum. Bel ameliyatımı yaptı çok iyiyim kendisinden çok memnunum konuşmalarından tatmin oluyordunuz size güven veriyor

 • M.K. 22/03/2016

  Orhan beye annemi götürdük çok memnun kaldık gidecek olsak yine kendisine gideriz annemin bel ameliyatını yaptı şu an durumu daha iyi çok ilgili ve bilgili bir doktor

 • Veli Dündar 22/03/2016

  Orhan beye bel fıtığımdan dolayı gittim ameliyatımı oldum çok iyiyim çok memnunum öncelikle konuşmaları ile hastasına çok güven veriyor işinde başarılı bir doktor

 • Hüseyin Yılmaz22/03/2016

  Orhan hocamdan çok memnun kaldım Allah razı olsun internetten araştırıp yorumları okuyup gitmiştim bel fıtığı ameliyatımı oldum.Orhan hoca kesinlikle işinin ehli biri hemen mr bakıp ameliyat demedi önce beni dinledi ve anladı sonra detaylı olarak muayene etti çok ilgilendi mutlaka tavsiye ederim

 • ABDURRAHMAN SAĞDIÇ22/03/2016

  Referans ile gitmiştim.Bir yakınım ameliyat olmuştu.Ameliyat olmam gerekiyordu ama riskli bir ameliyat olduğu için endişelerim ve korkularım vardı bundan dolayı istemiyordum.Doktorumla görüştükten sonra konuşmalarıyla bana güven verdi ve ikna etti.Bel fıtığı ameliyatı oldum.Çok şiddetli ağrılarım ameliyat sonrası hemen geçti o gece çok rahat uyudum.Ben doktorumdan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.Ayrıca doktoruma buradan selamlarımı ve teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • Yusuf 21/03/2016

  Orhan Hocam'a tavsiye üzerine gitmiştim.Hastasına karşı sıcak samimi ve güven veren bir doktor. Bel ağrısından dolayı gitmiştim ve tedavimi gerçekleştirdi. Tedavim olumlu sonuç verdi. Sorun yaşamadım.

 • NİMET YENYIL21/03/2016

  Uzun zaman önce gazetede bir yazısını okumuştum ve o nedenle tercih ettim. Ameliyat olmayı göze alamıyordum ve beni ikna etti. Belimde omirilikde iki yerde çökme ve bir yerde kırık vardı ve ameliyat oldum. Büyük bir ameliyat yaşadım ve çok memnun kaldım. Ağrılarım sona erdi ve soran olduğunda mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Ekrem Gültekin21/03/2016

  Bel fıtığından dolayı ameliyat oldum. insancıl bir doktor. Yapabileceği ne varsa söylüyor bilgilendiriyor hastasını ve garantisini de veriyor. Yapamayacağını söylemiyor bile. Hastasına karşı çok ilgili. Güvenilir bir doktor. Bel fıtığı ameliyatım çok başarılı geçti ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Fahri Kılınç18/03/2016

  Allah orhan hocadan razı olsun.kişiliğiyle hekimlikte mükemmel bir insan.Annem 75 yaşında birçok hekim ameliyata cesaret edemezken orhan hocam hic tereddütsüz ameliyat eti .Çok başarılı bir hekim ilgi alaka mükemmel .önce allaha sonra orhan hocaya güvenin

 • selma 15/03/2016

  Merhabalar, Oncelikle bu sayfaya yazma amacim; birincisi iyi bir doktor araştırırken bu tarz sitelerde yazilanlardan etkilenip,aynı durumu yaşadıktan sonra olumlu ya da olumsuz ben de yorum yapıp hak edene ettiği değeri gösterdiğimiz i vurgulamak istedim.cunku bu ülkede özellikle son dönemde hak eden insanların hak ettikleri değeri gormediklerini düşünüyorum. Orhan Hocami önce çevremdeki insanlardan duyup sonrasinda internetten araştırmaya başladım, hakkında sayısız güzel yorum okudum ve bu yorumlara güvenerek canim dan çok sevdiğim,2yil öncesinde aortdiseksiyonu ameliyatı geçirmiş ve şuanda da boyun fitigi son safhasına gelmiş, birkaç doktorun da ameliyat olması gerektiğini söylediği boyun fitigi rahatsizligindan dolayi Orhan hocam a muayene olması için getirdim,bize detaylı bilgi verdikten sonra önce diğer hastalıklarıyla ilgili doktor arkadaşlarına yönlendirdi. Göğüs hastalıkları,kardiyoloji ..vs hepsine muayene olup tedavi edildikten sonra annemi ameliyata aldı ve ameliyat başarılı geçti. Annem çevresinden duyduklarindan dolayi (felc kalirsin,yuruyemezsin..gibi)ameliyat olmak istemiyordu fakat gece omuz kol ve baş ağrılarından uyuyamiyordu,günlerce anneme ameliyat olup agrilarindan kurtulabilecegini anlattıktan sonra zor da olsa ikna edebildim.Şuanda 2 ayı doldurduk ve annem gayet iyi,en azından ağrıları kalmadı tabiki herseyi hemen istedikleri gibi yapmıyorlar fakat bu zamanla atlatabilecek bir durum.. Siz de korkup ameliyat olamam diyorsanız ama agridan da uyuyamiyorsaniz kendinize bu kadar çok eziyet etmeyin ameliyatını olup ağrılarından kurtulabileceginizi annemde şahit olduk. Bizi güzelce bilgilendirip doğru yönlendirdiği için sihirli elleri için, isinde son derece profesyonel,çok titiz çalıştığı için Orhan Hocam a sonsuz teşekkürler ve saygilar..!

 • Emrah Colak23/02/2016

  Annenin 2 yildir yapmaya korktuğu ameliyatı prof Dr orhan bey çok basarili bir şekilde gerçekleştirdi.annemde bel fıtığı , bel kaymasi ,omurilikte zedelenme gibi şiddetli bel ve ayak ağrıları vardı.öncelikle annem ve ailem adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

 • nuran-keles04/02/2016

  Uzun yıllar bel fıtığı rahatsızlığım vardı. Artık yürüyemez hale geldiğimde hocam Orhan Beye gittim. Asıl gidiş sebebim çocuk sahibi olmak istememdi. Sayın hocam önce ameliyat olmam ardından da kontrol altında çocuk sahibi olabileceğimi söyledi. Ani bir kararla hiç düşünmeden ameliyat oldum. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun. Yıllar süren ağrılarımı giderdi. Bir yıl sonra da çocuk sahibi olabileceğim olurunu verdi. Şu anda dünyalar tatlısı bir kızım var önce Allah'ın daha sonra Orhan hocamın izniyle. Ayrıca şunu da belirtmek isterim doktorlukla birlikte benim için Orhan hocayı vazgeçilmez kılan şey sayın hocamın insanlığı. Hasta ile iletişimi. Hocam Allahım sizi başımızdan eksik etmesin.

   

 • efsun31/01/2016

  28 Ekim 2015'te hocamızla tanıştım. Bir ortopedi muayenesi için gittiğim değerli bir doktorumuz, tesadüfen tespit edilen boynumdaki kitle için hocamıza görünmemi önerdi. 28 Ekim 2015'te Prof.Dr. Orhan Şen hocamıza muayene olmaya gittim. Orhan hocamız, kitlenin omuriliğe dayandığını ve felç riskim olduğunu, acil ameliyat olmam gerektiğini söylediğinde, ruh halimi tahmin edemezsiniz. Hani derler ye, yaşayan bilir. İşte aynen öyle. Psikolojim allak bullak olmuştu. Çocuklarım vardı, eşim vardı, yani çok sevdiğim ailem vardı. Annem babam, kardeşlerim, canlarım ne bileyim işte, herkes, dostlarım vardı. Her şey bir film şeridi gibi hızla ilerledi. Zaman yoktu. Vakit kaybetmeden ameliyat olmalıydım. Hocamızın bana ve aileme verdiği güven, insani yönü ve bize verdiği cesaretle hemen ameliyat günü belirlendi. 4 Kasım 2015 te ameliyat oldum. Kitle alındı, çok şükür pataloji temiz çıktı. Allahıma binlerce şükür, sonuç temiz çıktı. Allah razı olsun Prof.Dr. Orhan Şen'den. Önce Allahıma sonra Orhan hocamıza borçluyum şu an ailemin yanındaysam hayattaysam. Kelimeler yetmez anlatmaya. Bu yazıyı okuyanlara tavsiyem, doğru adresten şaşmayın. İşin ehli olan hocaya tedavi olmak çok önemlidir. Hocamıza sonsuz teşekkürler. Hem kendisi hem ekibi mükemmel. Tedavi sonrası ilgi ve kontrol değerlendirmelerinde da hocamızın emeği çok büyük. Sağolun hocam. İyiki varsınız. Siz de sağlıkla kalınız. Füsun DOBA KADEM

 • Füsun 31/01/2016

  Sayın hocamızla, inanılmaz bir tesadüfle bana konulan bir teşhis vesilesi ile tanıştım. İsmini tıp camiasında çok fazla duyuyordum, ama bana konulan bir tümör teşhisi ile kendisiyle tanıştık. Hocamızla ilk tanışmamızda uzun süren bir sohbet, eşim ve kardeşimin yanımda bulunduğu çok duygusal bir ortam, benim sinir harbi geçirmem, aşırı duygusal bir ortam... İşte bu ortamda, çok sakin-babacan-güven verici-sabırlı bir hoca. Bir hafta içinde karar verildi ve 4 Kasım 2015 te ameliyat oldum. Omuriliğe değen bir tümör, hem de boynumda. Ben boyun fıtığı ağrıları zannederken, elimden eşyalar düşerken, gece kolumun ve omzumun ağrıları ile uyanırken, tesadüfen farkedilen bir tümör. Ne söyleyimki. Şaşkındım. Ama Allahın sevgili kuluymuşum, Prof.Dr. Orhan Şen ile tanıştım. Doğru hoca ile doğru cerrahla tanışmak, çok önemliymiş. Hocamız beni aileme tekrar kavuşturdu. Önce Allahımın sonra Prof.Dr.Orhan Şen hocamın yardımı ile hayata yeniden tutundum. Mükemmel bir hastane hizmeti, mükemmel bir ekip ve hep güven veren babacan bir cerrah. Minnettarım. Güleryüzü, insanlığı, sabırlılığı, yakınlarıma verdiği manevi destek, bilgi verici akademik şahsı, kelimelerle anlatılamaz. Ailem ve şahsım adına çoookkkk teşekkürler.

 • Yasemin Ünver11/01/2016

  mrb ben şuan 23 yaşındayım 18 inden beri bel fıtıgım vardı son 2 yıldır altarnatif tıp da dahil denemedigim tedavi yolu kalmadı faydası olan çok kişi olmuş fakat benim agrılarıma hiçbirsey fayda etmedi bacagımı hissetmedim 2 yıl byunca ameliyat olma korkusundan süründüm ayakta 1 dk bile duramıyordum yaşlılar gibi belim iki büklüm yürüyordum birsürü dr gezdim hepsinin odasından ağlayarak çıktım en son dayanacak gücüm kalmadı bir yandan üni.okuyordum dr bi tanıdığıma danıştım orhan hocadan başka kimseye ameliyat olma dedi son çare orhan hocaya gittim iyikide gitmişim bana güven veren tek dr oldu allah razı olsun diger drlar kesin platinlik demişti orhan hocam gerek duymadı şuan yine ağlıyorum ama ağrıdan deil onca yıl korkudan çektiklerime ağlıyorum boşyere kendime eziyet etmişim bunlarını yazdımki benim yaptığım hataları siz yapmayın elinizden geleni yaptıysanız ilaç egzersiz fizik tedavi vb. olmadıysa direnmeyi bırakın ameliyat olalı 7 ay oldu ilk günden beri çokşüşür ayaktayım enönemlisi artık eskisi gibi gezmekten zevk alıyorum evlenmeye cesaret edemiyordum ameliyattan 1 buçuk ay sonra nişanlandım psikolojim düzeldi oo agrılar hep bizle kalmıyo korkmayın önce allaha sonra allahtan korkusu olan orhan hocama güvenin birde ameliyat sonrasını dediklerini yapın sizden rahatı yok :)