YORUMLAR

 • MELAHAT KIRAL22/03/2016

  Tavsiye üzerine gittik hocamıza. Çok açıklayıcı bilgiler veren bir doktor. Hastalığın olası risklerini anlattı. Güler yüzlü ve pozitif olmasından dolayı babam ameliyat olmaya karar verdi. Kontrol sürecinde de çok yakından ilgilendi.Ameliyat yaptıktan sonra da hastalarının takibini yapan bir doktor. Babam'ın durumu gayet iyi şu anda.

 • Ali Keskin22/03/2016

  Daha önce bir arkadaşım tavsiye etti. İlk muayenede doğru yere geldiğimizi anladık. İlgisi gayet güzeldi. Beyin ameliyatı oldu yakınım ve tedavi süreci devam ediyor. Detaylı olarak bilgilendirdi ilaçlarını nasıl kullanacağının bilgisini verdi. Kontollere ne zaman geleceğimizi belirtti. Çok memnun kaldık.

 • REMZİ BATKI 22/03/2016

  Annem daha önce kalbinden de ameliyat olmuştu boyun fıtığı ameliyatı için doktor arayışı içerisindeydik. İnternet sitesinden Eniyihekim sitesinden çok güzel yorumlar gördüm ve gitmeye karar verdim. Annem boyun fıtığından dolayı ameliyat oldu. geceleri ağrıdan uyuyamıyordu. Ameliyat'dan sonra ağrılarından kurtuldu. Yaklaşımı güzel,açıklayıcı ve ilgili bir doktor. Ameliyat'dan sonra da takibini yapan bir doktor.

 • AHMET ÖZKUL22/03/2016

  Bel fıtığında başarılarını duyduğum için tercih ettim. Çok ilgilendi. Bel fıtığı ameliyatı oldum. Ufak tefek sıkıntılarımız olsa da hocam hemen çözdü.Detaylı olarak bilgilendirmesinden çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

 • MÜYESSER ELMA22/03/2016

  İnternetde ki güzel yorumlarından dolayı tercih ettim. Hastasına güler yüzle ve tatlı dille yaklaşan bir doktor. Annem'in düşme sonucunda beli kırıldığı için ameliyat oldu. Çok şükür güzel bir ameliyat oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Alişan Bozkurt22/03/2016

  Tanıdığım kişiler Hocama çok başarılı ameliyatlar olduğu için tercih ettim. Çok saygı duyduğum bir doktor. Bir yakınım bel fıtığı ameliyatı oldu,bir yakınım da bel kaymasından solayı ameliyat oldu ve her ikisi de çok memnun kaldılar. Çok başarılı ve sağlıklı ameliyat oldu. Hocam çok iyi bir cerrah. Çok teşekkür ediyorum.

 • Şaban Çoban22/03/2016

  İyi bir beyin cerrahı olduğunu bildiğimiz için tercih ettik. Adana bölgesinde ismini her yerde görüyorduk. Hastasına karşı ilgi ve insanlığından memnun kaldık. Bel fıtığından dolayı ve bel kaymasından dolayı babam ameliyat oldu. 2 ay geçti hiçbir sıkıntı yaşamadık. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • MEHMET SAĞLIK22/03/2016

  Eşim internet üzerinden videolarını izleyerek başarılarını duyduk ve gitmeye karar verdik. Samimi içten ve yakın davranması hoştu. Her şeyi detaylı ve titizlikle anlatması güzeldi. Ameliyatdan önce neler olabileceği hakkında detaylı olarak bilgilendirdi. Bel fıtığı ameliyat oldu ve tedavi süreci devam ediyor. Bel fıtığı olan bütün yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 • İlhan 22/03/2016

  İnternet üzerinden yaptığımız araştırma sonucu karar verdik. Hocamız alanında uzman ve teşhisi koyarken hastayı endişelendirmeden belirtiyor. Rahatlatıcı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda doğru çıktı. Bel fıtığı ameliyatından sonra hiçbir sıkıntı yaşamadık.

 • Hanut Yıldız 22/03/2016

  Araştırmalarım sonucunda ulaştım ve dostlarımın tavsiyesiyle gittim. Her hastayı kendi yakınıymış gibi görüyor. Doktordan ziyade can dostu gibi davranıyor. Omuriliğimde ki beşinci bölgede tıkanmadan dolayı ameliyat oldum ve tedavi sürecimiz kontrollerle devam ediyor.

 • Akif Akın22/03/2016

  Tavsiye üzerine gitmiştim. Hastasına karşı çok ilgili. Bel fıtığından ameliyat oldum ve kısa zaman içerisinde çalışma hayatıma geri döndüm.Memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Rıdvan 22/03/2016

  Orhan Hocamızın bir hastasının tavsiyesiyle gittik. İlgisi ve güler yüzüyle karşıladı bizi. Ameliyat olmaya karar verdik. Bel fıtığı ameliyatı olduk ve çok başarılı geçti. Bilgi verdi her türlü. Neler yapmamız gerektiği hakkında ve sakınılması gereken davranışlar hakkında detaylı olarak bilgilendirdi. Çok memnun kaldık tedavisinden.

 • Mehmet Teksin22/03/2016

  Hocamızdan çok memnun kaldık. Bir akrabamızın önerisiyle gittik. Nasıl bir tedavi süreci olacağını anlattı ve ikna olduk. Sonuçtan da çok memnun kaldık. Babam'ın beyin tümörü ameliyatını gerçekleştirdi. Çok güzel ilgilendi ve süreci de çok güzel takip etti. Ameliyatı yapıp çıkayım tarzında bir doktor değil. Mutlaka takibini yapıyor. Hastasını en doğru şekilde yönlendiriyor. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Nilgün Akün22/03/2016

  Orhan beye ilk olarak annemi götürmüştük felçli olarak giden annem şu anda yürüyor ben de bel kanal ameliyatı oldum kendisine çok memnunuz hastası ile yakından ilgileniyor işini en iyi şekilde yapıyor

 • Yalçın Öztürk 22/03/2016

  Bel fıtığım nedeni ile Orhan beye gittim ameliyatımı oldum 8 tane platin takıldı her gün Orhan beye dua ediyorum çok memnun kaldım. İşini iyi yapan prensipli bir doktor hastaları ile iletişimi çok güzel hastasına psikolojik olarak destek ve güven veriyor