2 AMELİYAT GEÇİRDİ İYİLEŞEMEDİ, BELDE KANAL DARLIĞI SORUNUNDAN PROF. DR. ORHAN ŞEN İLE KURTULDU

Mersin'in Aydıncık ilçesinde yaşayan Fatma Hanım, Belde Kanal Darlığı rahatsızlığı nedeniyle daha önce 2 ameliyat olmuş ancak hiçbir fayda görememişti. 
Öyle ki; artık başka bir doktora gitmek dahi istemiyordu çünkü güveni sarsılmıştı.
Aydıncık'ta yaşayan ve daha önce Prof. Dr. Orhan Şen tarafından sağlığına kavuşturulan iki hasta aracılığıyla tecrübeli cerraha ulaştı Fatma Hanım. 
Bu hastalardan birine, acilen ameliyat olması önerilmesine rağmen hastanın Prof.Dr. Orhan Şen tarafından ameliyat olmadan iyileştirildiğini öğrenen Fatma Hanım'ın içinde bir umut ışığı doğmuştu ve soluğu Adana'da aldılar ailecek.
Prof. Dr. Orhan Şen, yapmış olduğu muayane ve incelemelerin ardından, Fatma Hanım'ın durumunun ciddi olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini kendisine en doğru şekilde iletti.
Bu güven verici konuşmanın ardından Fatma Hanım, ameliyat olmaya karar verdi ve zorlu ameliyat ameliyat başarıyla gerçekleşti.
Ameliyatın üzerinden sadece 1 ay geçmiş olmasına rağmen önceki ağrılarından kurtulan ve günde 2 km yol yürüyebilecek duruma gelen Fatma Hanım, mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi :
"Ben, Orhan Şen ile tanışmadan önce iyi olacağıma inanmıyordum ve ameliyat olmaktan da korkuyordum. Prof. Dr. Orhan Şen benim rahatsızlığımı ve şikayetlerimi benden önce bana söyledi ve ameliyatın ardından iyileşeceğime beni inandırdı. Şimdi evimde ailemle, çocuklarımla daha mutluyum ve huzurluyum. Allah ondan razı olsun.."

BELDE KANAL DARLIĞI ( LOMBER DAR KANAL ) ( DAR KANAL ) RAHATSIZLIĞIYLA İLGİLİ DİĞER HASTA VİDEOLARINA AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ :

http://www.orhansen.com/hasta-videolari/belde-kanal-darligi-hastalari.html

 

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum Yap

CAPTCHA
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestAddthis